CHARITATIVNÍ KONCERT 2018

25.10.2018 od 20hod. v Pražské křižovatce

Koncert bude koncipován do vystoupení dvojic. Ve dvou se to lépe táhne. Společně to zvládneme. Název koncertu bude Společně proti bezmoci. Intimní prostředí Pražské křižovatky, barva světel, citlivé ozvučení a především hlasy našich
účinkujících vytvoří dojemný celek. Celý koncert bude doprovázen promítáním videí  jak našich pacientů, tak našich patronů.
 
Moderuje: Libor Bouček
 
Vystoupí: Thom Artway, Daniela Písařovicová, Barbora Poláková, Ondřej Brzobohatý, David Kraus, Lenny, Tonya Graves, Peter Pecha, Matěj Ruppert, Ondřej Ruml,  Michal Hrůza a.j.
 

Lístky lze zakoupit v síti TICKETMASTER 
 

 

 

 
 
 
 
 

 
Popovídat o ALS přijdou také někteří z našich patronů.​
 
Dramaturg pořadu je známý český scénárista a dramatik Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.
 
O Pražské křižovatce:
Mezinárodní duchovní centrum Pražská křižovatka je jedním z projektů Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, která rovněž dbá o záchranu a správu tohoto jedinečného prostoru. Pražská křižovatka sídlí v dávno odsvěceném kostele založeném sv. Václavem již v roce 927 n. l. Zásadní podnět ke vzniku Pražské křižovatky dal bývalý prezident ČR, disident, spisovatel a dramatik pan Václav Havel. Jeho představou bylo vytvořit sugestivní místo pro nejrozmanitější setkávání, přednášky, diskuze, koncerty, představení, výstavy, happeningy i meditace, a to s ohledem na multikulturní pestrost dnešního světa.
 
Mediálním partnerem koncertu je Česká televize.
 
NA CO VYUŽIJEME FINANČNÍ PROSTŘEDKY ZÍSKANÉ Z KONCERTU
SPOLEČNĚ PROTI BEZMOCI
  • Rozšíření mobilního, multioborového týmu, který jezdí za pacienty po celé ČR
  • Na rekondiční pobyt pro naše pacienty
  • Rozšíříme půjčovnu pomůcek o ty nejžádanější
  • Osvětu
  • Školení a semináře pro odbornou i laickou veřejnost
  • Na odbornou péči o naše pacienty